• Kto cię zbudził, kim jesteś, gdzie płyniesz
    W nieskończoność wieczorów i dni ...
    ks. Jan Twardowski

Szanowni Rodzice!

Proponujemy Państwa dzieciom zamieszkałym na terenie Gminy Piaseczno udział w zajęciach prowadzonych w szkole w okresie od 01 lipca do 12 lipca 2019 r. w ramach akcji „Lato w szkole 2019”. Akcja finansowana jest przez Urząd Miasta i Gminy w Piasecznie i skierowana do dzieci z klas I-VI szkoły podstawowej mieszkających na terenie Gminy Piaseczno. Ilość miejsc ograniczona jest przez gminę, pierwszeństwo będą miały dzieci z klas młodszych. W ramach zajęć przewidywane są zajęcia sportowe, świetlicowe, komputerowe, wyjazdy na basen, do kina, spacery. Zajęcia prowadzić będą nauczyciele naszej szkoły codziennie (poniedziałek – piątek) w godz. 7:30 – 16:30.

Będzie działała kuchnia. Odpłatność za posiłek (obiad) i napoje ponoszą rodzice w wysokości 5 zł dziennie.

Jeżeli są Państwo zainteresowani uczestnictwem dziecka w zajęciach w wymienionym terminie, prosimy zgłaszać się do sekretariatu po karty kwalifikacyjne. Ostatecznym potwierdzeniem będzie wpłata 25 zł, jeżeli dziecko będzie brało udział w zajęciach tylko w jednym tygodniu, lub 50 zł, gdy dziecko zostanie zapisane na całe dwa tygodnie.

Karty kwalifikacyjne wraz z potwierdzeniem wpłaty prosimy składać w sekretariacie szkoły do końca maja.