Jesteśmy laureatami konkursu "#OSEWyzwanie".

26 września 2019 r. (w ostatni czwartek) nasza pani dyrektor - pani Krystyna Jesionek (oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Złotokłosie) była uczestniczką uroczystości wręczenia certyfikatów przyznania nagrody w konkursie #OSEWyzwanie. Nagrodą jest pracownia mobilna, czyli 16 laptopów umieszczonych w przenośnej szafie z punktem dostępowym do Internetu. Nagrody zostaną dostarczone do końca tego roku szkolnego. 

Udział w konkursie mogły wziąć szkoły z miejscowości liczących do 50 tysięcy mieszkańców zgłaszając się do projektu OSE (ten światłowód, na który z utęsknieniem czekamy) i programu mLegitymacja szkolna. Dodatkowo wysłaliśmy na konkurs pracę plastyczną pt. „Smart szkoła” Niny Skorżańskiej oraz zadeklarowaliśmy udział w CodeWeek. Na 1606 zgłoszeń ze szkół z całej Polski przyznano 764 nagrody.

link do podsumowania konkursu i listy laureatów:

https://ose.gov.pl/konkurs-osewyzwanie 

   certyfikat    dyrekcja