• Kto cię zbudził, kim jesteś, gdzie płyniesz
    W nieskończoność wieczorów i dni ...
    ks. Jan Twardowski
  • 1

W związku z obecną sytuacją zwracam się do Państwa z prośbą o udzielenie informacji czy są Państwo zainteresowani akcją Lato w mieście, zajęcia na zasadzie półkolonii jakie wspólnie z władzami gminy szkoła ma w planie uruchomić w terminie od 29.06 - 31.07.2020.

Wszystkie aktywności będą prowadzone zgodne z wytycznymi Sanepidu i Gminy Piaseczno, z zachowaniem wszelkich obostrzeń i procedur. Postaramy się, aby dzieci spędziły czas wakacji w miłej i przyjemnej atmosferze, w warunkach zapewniających im bezpieczeństwo.

Planujemy utworzyć 4 grupy/tydz. liczące do 12 osób.

Przewidziane atrakcje:
- spacery i wycieczki poza teren szkoły,
- spotkania z ciekawym gościem,
- jeśli będzie taka możliwość starsze dzieci wycieczki rowerowe,
- zajęcia na miejscu - gry i zabawy, zajęcia sportowe, artystyczne itp.

Bardzo proszę o informację zwrotną do 01.06.2020 kto z Państwa jest zainteresowany zapisem dziecka na Lato w mieście i w jakim terminie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez dziennik Librus.
Cała akcja uzależniona jest od ilości zgłoszeń. Jeden uczeń może być zapisany maksymalnie na 2 tygodnie.

Po otrzymaniu zgłoszeń od Państwa, podam szczegółowe informacje dotyczące naboru na poszczególne tygodnie i karty kwalifikacyjne.

Z poważaniem koordynator akcji
Agnieszka Podmagórska


Czas

Gościmy

Odwiedza nas 81 gości oraz 0 użytkowników.

SKS