• Kto cię zbudził, kim jesteś, gdzie płyniesz
    W nieskończoność wieczorów i dni ...
    ks. Jan Twardowski
  • 1

Drodzy Rodzice,
Zapraszamy dzieci (klasy 1-5) na BEZPŁATNE ZAJĘCIA – KOREKCJA WAD POSTAWY (kręgosłupa).

Szkoły Podstawowe w Piasecznie biorą udział w projekcie finansowanym ze środków Unii Europejskiej, polegającym na diagnozowaniu wad postawy u dzieci, a następnie przeprowadzeniu zajęć ruchowych przez wykwalifikowanych rehabilitantów. Program ma na celu wczesne wykrywanie i korekcję wad postawy. Program skierowany jest do dzieci z klas 1-6.

W rozwoju dzieci występują okresy szczególnej podatności organizmu na powstawanie wad postawy. Okres 6-7 lat, wiążący się ze zmianą stylu życia, rozpoczęcie nauki w szkole i wymuszona pozycja siedząca w ławce, przy bardzo silnej potrzebie ruchu – skutkuje powstaniem poważnych schorzeń w obrębie lędźwiowego odcinka kręgosłupa, a także w odcinku szyjnym i nadgarstkach.
Badania wskazują, że średnio 63% dzieci w klasach 1 – 6 szkoły podstawowej ma wady postawy, które w późniejszym wieku będą coraz trudniejsze do skorygowania.
Ważne jest wczesne wykrycie problemu, korekcja i wyrobienie poprawnych nawyków ruchowych.


Uczestnictwo w programie jest całkowicie bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona i o uczestnictwie w projekcie będzie decydowała kolejność zgłoszeń.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Panią Magdaleną Godlewską, tel: 882 168 088, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wypełnienie krótkiego zgłoszenia, wówczas my się z Państwem skontaktujemy. Prosimy kliknąć poniższy link:

http://www.akn.pl/piaseczno-przyszle-pokolenia-bez-wad-postawy/ 


 

Czas

Gościmy

Odwiedza nas 110 gości oraz 0 użytkowników.

SKS