Już tradycyjnie, wraz z rozpoczęciem nowego semestru, szkoła Giganci Programowania zaprasza Uczniów na bezpłatną naukę programowania, organizowaną w ramach akcji „Koduj z Gigantami”.

Celem „Koduj z Gigantami” jest popularyzacja nauki programowania wśród uczniów w wieku 7-19 lat, a honorowy patronat nad wydarzeniem sprawują Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno.

Warsztaty odbędą się stacjonarnie, w naszej szkole w Piasecznie, przy ul. Młynarskiej 2A, w małych grupach i z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Osobom pragnącym zostać w domu umożliwimy wzięcie udziału online, w technologii wirtualnych klas.

Dla Uczniów z Piaseczna i sąsiednich miejscowości przygotowaliśmy:

klasy 1-3: programowanie w Minecraft i Scratch
klasy 4-6: programowanie w Scratch i tworzenie aplikacji na telefon w AppInventor
klasy 7-8: wstęp do tworzenia aplikacji dla Windows w C#
szkoła średnia: wstęp do tworzenia aplikacji dla Windows w C#

Termin warsztatów to sobota i niedziela, 13-14. lutego.

Zapisy rozpoczną się w poniedziałek, 18. stycznia, na stronie: www.kodujzgigantami.pl

Liczba miejsc jest ograniczona.