Wielkanocna PIXanka powraca!

Zapraszamy do drugiej edycji konkursu na najciekawszą wielkanocną grę stworzoną w programie PixBlocks. Kolejny raz puśćcie wodze wyobraźni i zasypcie nas swoimi pomysłami na programistyczną pisankę, czyli PIXankę. Stwórzcie gry, których motywem przewodnim będzie królik zbierający jajka i wygrajcie jeden z wielkanocnych prezentów od królika PIX’a.
1. Pobierz darmową aplikację PixBlocks.
2. Stwórz wielkanocną grę w programie PixBlocks, napisaną w całości w łatwym do zrozumienia języku blokowym.
3. Po stworzeniu gry podziel się nią ze światem i z nami. Nagraj krótki film w formie zrzutu ekranu, w którym pokażesz, jak grać w Twoją grę i opublikuj go na swoim kanale w serwisie YouTube. Zobacz na stronie konkursowej, jak to zrobić.
4. Zgłoś swoją propozycję najpóźniej do 31 marca 2020, korzystając z formularza zgłoszeniowego.
Więcej w zakładce konkursy na stronie: https://pixblocks.com/