Serwis edukacyjny dyktanda.pl zaprasza na pierwszą edycję konkursu „Mistrz Dyktand i Mistrz Ortografii". Jest on przeznaczony zarówno do lubiących tworzyć, jak i rozwiązywać dyktanda. Konkurs startuje już 24 kwietnia, potrwa on do 24 maja. Oprócz mistrzowskich tytułów na laureatów czekają liczne cenne nagrody. W konkursowej puli czeka ponad 130 atrakcyjnych paczek z nagrodami. Udział w konkursie i korzystanie ze strony są całkowicie bezpłatne. Przyłącz się do konkursu i naucz się ortografii z przyjemnością!

Konkurs będzie się rozgrywać w dwóch kategoriach: Mistrz Dyktand oraz Mistrz Ortografii. W pierwszej przewidziano pięć poziomów: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia, dorośli (nauczyciele). W drugiej z kolei, uczestnicy zawalczą w czterech kategoriach: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia. Im więcej dyktand uczestnik utworzy lub poprawnie rozwiąże, tym więcej punktów zdobędzie, co przełoży się na wyższą pozycję w rankingu. Każdego dnia począwszy od 25 kwietnia będą do wygrania na facebook.com/dyktandapl/ dodatkowe nagrody.
Zaloguj się na dyktanda.pl, polub nas na FB i pisz/rozwiązuj dyktanda! Punkty naliczają się automatycznie od 24 kwietnia.

Sponsorzy ponad 600 nagród: Retrocegla.pl, FoxGames, Funiversity, Grupa Wydawnicza Foksal, Instytut Pamięci Narodowej, Krytyka Polityczna, Burda Książki, Świat Zabawek, Wydawnictwo Marpress, MedPharm Polska, Ortograffiti, Państwowy Instytut Wydawniczy, Poradnia K, Wydawnictwo Warstwy, Wydawnictwo Todo La Mancha, Księgarnia Tuliszków, Księgarnia Universitas, Wydawnictwo Edukacyjne, Wolters Kulwer, Wydawnictwo KUL, Wydawnictwo Lemoniada, Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego, Wydawnictwo Wolno, Wydawnictwo Zysk i S-ka, Wydawnictwo Dreams, Helion, Wydawnictwo Promyczek
Sponsor logistyczny: RUCH S.A., Paczka w RUCHu
W przypadku pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt.
Dyktanda.pl