Zapraszamy chętnych uczniów klas 5 - 8 na uczestnictwo w warsztatach informatycznych Szkoła z Gigantami.

“Szkoła z Gigantami” to cykl 6 zajęć online w formie webinaru. Lekcje podzielone są na 3 bloki, poświęcone: programowaniu w języku Scratch/Python, modelowaniu 3D w programie TinkerCAD oraz bezpiecznemu korzystaniu z Internetu.

Warsztaty są całkowicie bezpłatne. Każde spotkanie potrwa 60 minut.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest samodzielne zarejestrowanie się przez każdego ucznia na poniższej stronie:

Harmonogram zajęć: klasy 5-8 godz. 14.00

11.05 poniedziałek
13.05 środa
18.05 poniedziałek
20.05 środa
25.05 poniedziałek
27.05 środa

Zajęcia 25. oraz 27.05. odbędą się w przypadku wydłużenia okresu nauki zdalnej poza 24.05.

szkola z gigantami