Serdecznie zapraszamy do udziału w corocznym konkursie przyrodniczym o Chojnowskim Parku Krajobrazowym organizowanym przez Mazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych, Gminę Piaseczno oraz Gminę Konstancin-Jeziorna.

Kategorie konkursowe:

Klasy I-III szkoły podstawowej: Wykonaj techniką dowolną pracę artystyczną A4 przedstawiającą ptaka zasiedlającego obszary wodno-błotne Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.

Klasy IV-VI szkoły podstawowej: Wykonaj techniką dowolną mapę podróży (lub paszport) ptaka wodno-błotnego lęgnącego się na terenie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego i otuliny.

Klasy VII-VIII szkoły podstawowej: Wykonaj prostą inwentaryzację przyrodniczą wybranego terenu wodno-błotnego w Chojnowskim Parku lub jego otulinie.

W konkursie mogą brać udział uczniowie szkół podstawowych z gmin leżących na terenie powiatu piaseczyńskiego. Termin zgłaszania się do konkursu to 18.09.2020 r., a przesłania prac 09.10.2020 r. Na zgłoszenia czekamy mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub za pośrednictwem faksu: 22 754 51 00.

Regulamin, kartę zgłoszeniową oraz listę gatunków lęgowych ptaków w Chojnowskim PK znajdą Państwo w załączniku.

Więcej szczegółów na naszej stronie: http://parkiotwock.pl/aktualnosci-chpk/item/1116-zapraszamy-do-udzialu-w-konkursie-lato-z-bagnem-w-chojnowskim-parku-krajobrazowym