Szanowni Państwo – jak zapewne Państwo już wiedzą, rozmowy związków zawodowych z rządem nie zakończyły się porozumieniem. W obliczu tej sytuacji w poniedziałek 8 kwietnia w naszej szkole rozpocznie się bezterminowy strajk. Nauczyciele nie będą prowadzili zajęć.
Bardzo prosimy, aby Państwo w miarę możliwości zapewnili dzieciom opiekę poza szkołą.
W sytuacjach koniecznych zapewnimy dzieciom opiekę w świetlicy szkolnej.
Trudno powiedzieć jak długo ta sytuacja potrwa. Cały czas liczymy na to, że dojdzie do porozumienia między związkami zawodowymi i rządem. Od poniedziałku będę codziennie przekazywała Państwu informacje o sytuacji w naszej szkole.

Z poważaniem
Małgorzata Rygier-Jaworska


Link do informacji na temat strajku od pani Burmistrz Hanny Kułakowskiej-Michalak

https://piaseczno.eu/strajk-list-burmistrza/


Czas

Gościmy

Odwiedza nas 133 gości oraz 0 użytkowników.

SKS