Chylice, 16 lutego 2018 r.

 

Na stronie Mazowieckiego Kuratorium Oświaty - www.kuratorium.waw.pl zostało zamieszczone zarządzenie MKO o harmonogramie rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2018/19.
Na stronie Biura Edukacji Warszawskiej – www.edukacja.warszawa.pl w zakładce rekrutacja – po gimnazjum umieszczony został terminarz dni otwartych we wszystkich rodzajach szkół ponadgimnazjalnych w Warszawie oraz Harmonogram Działań Gimnazjalisty, który w sposób jasny i dostępny opisuje harmonogram rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych.
Każdy uczeń klasy III otrzyma ode mnie w wersji papierowej ten harmonogram, będzie też omówiony w każdej klasie.
Proszę o zaglądanie na wymienione strony, szczególnie na stronę www.edukacja.warszawa.pl, bo będą się tam pojawiać najważniejsze informacje o naborze do szkół ponadgimnazjalnych zarówno w Warszawie jak i Piasecznie, ponieważ nasza gmina jest włączona do elektronicznej rekrutacji do Warszawy.
W piątek 23 lutego dla uczniów obydwu klas III wraz z wychowawczyniami organizujemy wyjazd do Warszawy, aby uczestniczyć w Salonie Edukacyjnym Perspektyw, gdzie swoją ofertę przedstawią warszawskie szkoły ponadgimnazjalne.
Na stronie www.perspektywy.pl można się zapoznać z rankingiem szkół ponadgimnazjalnych, oddzielnym dla liceów ogólnokształcących i techników. Zachęcam do zapoznania się.

Dorota Różańska – szkolny doradca zawodowy


 

Poprzednia wersja strony

Strona szkoły istnieje od roku szkolnego 2003/2004.

Strony przedmiotowe

Czas

Gościmy

Odwiedza nas 127 gości oraz 0 użytkowników.

SKS