Szanowni Państwo

Zapraszamy wolontariuszy do udziału w świątecznej akcji Stroimy Święta seniorom.

Zachęcamy uczniów z Państwa placówki do udziału w WOLONTARIACIE na rzecz osób starszych.

Prosimy o przekazanie uczniom i rodzicom informacji.

Nadchodzący czas świąteczny w tym roku będzie inny. Mimo, że radosny, z drugiej strony dla podopiecznych Domów Opieki - wyjątkowo smutny. Z względu na pandemię, wstrzymano w nich odwiedziny osób bliskich. Dlatego pragniemy choć odrobinę umilić Im święta i podarować stroiki świąteczne przygotowane przez młodzież.

Wierzymy, że przygotowane ozdoby, włożona praca i serce przyniosą seniorom choć odrobinę tej radości.

Centrum Kultury w Piasecznie od lat wspiera ideę wolontariatu i niesienia pomocy potrzebującym.

Ten rok znacznie ograniczył możliwość zaangażowania uczniów w tradycyjne działania prowadzone przez naszą instytucję. Dlatego postanowiliśmy zaprosić uczniów z klas 7-8 do udziału w wolontariacie w nieco innej formule. Zachęcamy do samodzielnego przygotowania stroików świątecznych, które za naszym pośrednictwem zostaną przekazane do Domów Opieki z terenu naszej gminy. Prosimy o użycie trwałych, naturalnych materiałów- chcemy aby stroiki cieszyły seniorów w Święta.

Za udział w akcji Stroimy święta seniorom Centrum Kultury w Piasecznie może wystawić zaświadczenie o odbyciu 10 h wolontariatu.

Stroiki świąteczne będzie można przynieść do Domu Kultury w dniach 7-11 i 14 grudnia w godz. 9.00-18.00, adres ul. Kościuszki 49, I piętro.

Aby wziąć udział w akcji prosimy o wypełnienie załączonego zgłoszenia oraz odesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

zgłoszenie

Informacji udzielają koordynatorzy: nr tel. 501 533 839; 798 248 859

Z poważaniem

Justyna Korus-Lewandowska

Joanna Samojlik

Pracownicy Domu Kultury

Centrum Kultury w Piasecznie