• Kto cię zbudził, kim jesteś, gdzie płyniesz
    W nieskończoność wieczorów i dni ...
    ks. Jan Twardowski
  • 1

Szanowni Rodzice!
Proponujemy Państwa dzieciom zamieszkałym na terenie Gminy Piaseczno w czasie ferii zimowych udział w ramach akcji „Zima w szkole 2019”. Zajęcia prowadzone będą w pierwszym tygodniu ferii, tj. od 28 stycznia do 1 lutego 2019 r. Akcja finansowana jest przez Urząd Miasta i Gminy w Piasecznie i skierowana do dzieci z klas I-VI mieszkających na terenie Gminy Piaseczno. Ilość miejsc ograniczona jest przez gminę, pierwszeństwo będą miały dzieci z klas młodszych. W ramach zajęć przewidywane są zajęcia sportowe, świetlicowe, komputerowe, wyjazdy na lodowisko, do kina, spacery. Zajęcia prowadzić będą nauczyciele naszej szkoły codziennie (poniedziałek – piątek) w godz. 8:00 – 16:00.
Będzie działała kuchnia. Odpłatność za posiłek (obiad) i napoje ponoszą rodzice w wysokości 5 zł dziennie.
Jeżeli są Państwo zainteresowani uczestnictwem dziecka w zajęciach w wymienionym terminie, prosimy zgłaszać się do sekretariatu po karty kwalifikacyjne. Ostatecznym potwierdzeniem będzie wpłata 25 złotych.
Wpłaty prosimy dokonać po 1.01 2019 r., najpóźniej do 10.01.2019 r.


 

Poprzednia wersja strony

Strona szkoły istnieje od roku szkolnego 2003/2004.

Strony przedmiotowe

Czas

Gościmy

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Pogoda

°F | °C
Error! Unable to Find Specified Location!
SKS