Już 19 i 20 maja ruszają cykle spotkań online, w których – za darmo! – będzie mógł wziąć udział każdy uczeń szkoły podstawowej z klas 1-6. Wystarczy dostęp do Internetu i chęć poświęcenia chwili czasu na naukę podstaw programowania.
Klub Młodego Programisty online to bezpłatne zajęcia z nauki podstaw programowania dla uczniów klas 1-6 szkół podstawowych. Podczas cyklu spotkań uczestnicy będą wykorzystywać bezpłatne aplikacje do programowania online, ale poznają również zasady programowania offline. Dzięki warsztatom uczestnicy zostaną w bezpieczny sposób wprowadzeni do świata IT. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy, którzy w przystępny sposób uczą podstaw programowania.

Aby zapisać dziecko na warsztaty kodowania, wystarczy wejść na stronę www.klubmlodegoprogramisty.pl i wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Na podany w zgłoszeniu adres e-mail wysłany zostanie link aktywacyjny, dzięki któremu co tydzień o tej samej porze, przez 10 tygodni, za pomocą wirtualnych aplikacji, dziecko będzie mogło skorzystać z zajęć.

Zajęcia online ruszają 19 i 20 maja.

Każdy uczestnik będzie mógł wziąć udział w 10 zajęciach:

Maluchy z klas 1-3: od 19 maja – w każdy wtorek, w godz. 17.30-18.30.

Dzieci z klas 4-6: od 20 maja – w każdą środę, w godz. 17.30-18.30.

Uwaga! liczba miejsc jest ograniczona, więc nie czekajcie i rejestrujcie się już dziś!
Ci, którzy wezmą udział w większości zajęć otrzymają certyfikat uczestnika!

Jesli chcesz wiedzieć więcej - Śledź profil Klub Młodego Programisty na Facebooku. Zaglądaj też na www.koduj.gov.pl