Drodzy Państwo,
zgodnie z wcześniejszymi informacjami (decyzją MEN oraz premiera RP) szkoła będzie całkowicie zamknięta dla uczniów od 16 do 25 marca 2020 r. W dniach 12 i 13 marca zapewniamy uczniom tylko zajęcia opiekuńcze.
W okresie zamknięcia szkoły bardzo prosimy o dopilnowanie, aby dzieci pozostawały w miarę możliwości w domu, nie przebywały w miejscach, w których mogłyby mieć styczność z zarażonymi koronawirusem (skate park, place zabaw, boiska, parki itp.)
W czasie nieobecności uczniów szkoła zostanie poddana dokładnemu sprzątaniu i dezynfekcji.
Nauczyciele będą przesyłać uczniom zadania do wykonania przez dziennik elektroniczny Librus, bądź inne komunikatory. W pierwszej kolejności prosimy o codzienne sprawdzanie wiadomości w dzienniku elektronicznym.
Sekretariat przez cały czas będzie otwarty w godzinach 8.00 - 15.30, ale zapraszamy jedynie w sprawach naprawdę ważnych, np. rekrutacja do klas pierwszych.
Z poważaniem - Krystyna Jesionek