Szanowni Państwo

W związku z omawianym ostatnio na Radzie Rodziców oraz zebraniach w szkole problemem używania przez dzieci i młodzież telefonów komórkowych polecamy rodzicom skorzystanie z wypróbowanego przez niektórych rodziców naszych uczniów programu kontrolującego dostęp dzieci do Internetu, gier itp. w telefonie: ESET Parental Control.

W tej chwili coraz więcej firm produkujących programy chroniące nasze komputery, tablety, telefony zajmują się kontrolą rodzicielską. Oferują możliwość zabezpieczania i kontroli telefonów w pakiecie, bądź w oddzielnych aplikacjach. Są to aplikacje płatne lub darmowe. Zainteresowanych rodziców odsyłamy na strony popularnych antywirusów i sprawdzenie tam opcji kontroli rodzicielskiej.

Mostly Cloudy
Humidity: 100%