Przekazujemy informację o nowym bezpłatnym autobusie linii P-2, którym dzieci mogą dojeżdżać do szkoły. Linia jest finansowana przez Gminę a przystanki znajdują się pod samą szkołą. Rano autobus zatrzymuje się przy wejściu na teren boiska Laury a po południu przy przejściu dla pieszych przy szkole.
Link do informacji o rozkładzie jazdy ze strony Gminy:

https://piaseczno.eu/nowa-linia-p-2-obslugujaca-chylice-i-chyliczki/

P-2: Pętla UMiG Piaseczno – Chyliczkowska – Julianowska – Przesmyckiego – Okulickiego – Wschodnia – Dworska – Starochylicka – Chyliczkowska – DK-79 – Okulickiego – Wojska Polskiego – Kusocińskiego – Puławska – Jana Pawła II – Dworcowa – Sienkiewicza – Szpitalna – Mickiewicza – Sienkiewicza – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda – Pętla UMiG Piaseczno.


 

Poprzednia wersja strony

Strona szkoły istnieje od roku szkolnego 2003/2004.

Office 365

Dziennik elektroniczny

Strony przedmiotowe

Logo projektu
SKS