Klasa 5 - jeszcze jest jakiś konkurs (do 03.06) na sieciaki.pl. W tego rodzaju konkursie trzeba zdobyć nagrodę.

Klasy 5-7 i gimnazjum

W tym roku odbyły się dwie edycje szkolnego konkursu z Baltiego. Były to soboty 21.04 i 19.05. Ogłoszenia w Librusie były widoczne łącznie prawie dwa miesiące. Niektórzy niestety czytając ogłoszenia szukali słów "praca na szóstkę" a słowo "konkurs" nie interesowało ich.

Ogłaszam jeszcze trzecią edycję konkursu z Baltiego - ostatnia szansa na podwyższenie oceny na szóstkę - jeśli wypada piątka, lub w innym przypadku o jedną ocenę w górę. Zadanie nie jest łatwe, ale co to dla tych, którym zależy, są zdolni i pracowici. Pamiętajmy, że szóstka nie jest dla każdego i to za darmo. Trzeba się trochę wysilić i napracować. W przyszłym roku takich szkolnych konkursów już nie będzie.

Po pierwsze każdy chętny musi zgłosić się do mnie (najpóźniej do 5 czerwca) (wiadomością librusową) po login i hasło (jeśli pamięta, to dobrze) do konta na stronie: http://baltie.net oraz po kod dostępu do konkursu.

Po drugie ze strony: http://www.sgpsys.com/pl należy zainstalować sobie program Baltie3 (program legalny i darmowy)

Po trzecie: logujemy się na konto, znajdujemy po lewej stronie konkurs Baltie 2018 - etap domowy. Wpisujemy kod. Wykonujemy po kolei zadania: czytamy treść zadania na koncie, wykonujemy zadanie na swoim komputerze i zapisujemy rozwiązanie, na swoim koncie przesyłamy zadanie do sprawdzenia. Zadanie 0 jest zadaniem próbnym, bardzo dobrze opisanym, do sprawdzenia jak to wszystko działa. Rozwiązania zadań nie mogą być obarczone błędami (czyli nie może być żadnych czerwonych tekstów w tabelce z wysłanymi zadaniami)

Termin: 10 czerwca do późna

Liczba zadań do wykonania to numer klasy, czyli piątoklasista robi 5 zadań, uczeń drugiej klasy gimnazjum 8 itd. Zadanie 0 nie liczy się. Jeśli ktoś miał ocenę celującą na I półrocze to wykonuje o jedno zadanie mniej.

Humidity: 70%
Fri